Eğitim Hizmetleri

Organikik Eğitim Hizmetleri

Atölye Eğitimleri


İletişim Atölyesi

Bireylerin iş ve özel yaşamlarında daha başarılı olabilmeleri için, kendileriyle ve başkalarıyla daha iyi iletişim kurabilmeleri için hazırlanmış üst düzey bir kişisel gelişim programıdır.

Pazarlama ve Marka Atölyesi

Marka yaratmayı planlayan veya hali hazırda marka yöneticiliği yapan, ayrıca kurumsal iletişim ve pazarlama alanlarında çalışıp kendini geliştirmek isteyen herkese açık olan, profesyonellere iletişim dünyasında temsil ettikleri markaları nasıl sağlıklı yönetecekleri hakkında bilinçlendirmeyi ve farkındalık yaratmayı amaçlar.

Akademi Modelleri


Yönetici Geliştirme Akademisi

Yöneticilerin, yöneticilik konusunda mevcut becerilerini geliştirmeye yönelik belirlenmiş 18 uygulamalı eğitim programın içeriğini oluşturmaktadır.

Liderlik Akademisi

Katılımcıların çağdaş yönetim teknikleri ile tanışmalarını sağlayan, katılımcılara stratejik düşünme yeteneği kazandıran ve onların yöneticilik ve liderlik yetkinliklerini arttıran 10 gün süresinde gerçekleştirilen bir programdır.

Okul Programları


Patronlar Okulu

Patronlar Okulu, sadece Patron profilinin katılabildiği interaktif eğitim programıdır.

Aktivitelerle Liderlik Çalışma Okulu

Aktivitelerle Liderlik Çalışma Okulu;
  • 10 modern liderlik temasının anlaşılmasını sağlama,
  • Bu görevlerin gerektirdiği temel bilgi birikimi ve kabiliyetleri verebilme,
  • İnsanlara modern liderliğin gerektirdiği görevleri sağlarken hangi noktada daha ileri düzeyde bilgi ve yeteneğe ihtiyaç duyulduğunu anlamaları için yardımcı olmayı sağlayan uygulamalı 11 eğitimden oluşmaktadır.
organikik2x-(1)